ALEPH

Informace k frakci ALEPH

Fénix, veteránský důstojník Myrmidonů

Běžná sekce: 

Fénix, Phoenix (Φοῖνιξ/Phoĩnix, v klasické řečtině "Barva krve"). V řecké mytologii byl Fénix synem Amyntora, krále Dolopianů, známého pro svou účast na lovu Kalydonského kance. Po hádce se svým otcem se obrátil na krále Pelea, který jej postavil na místo Achilleova mentora, kterého doprovázel do Trojské války jako důstojník jeho Myrmidonů a jako jeden z jeho nejdůvěryhodnějších rádců.

Ajax Velký, myrmidonský důstojník

Běžná sekce: 

SymbolAjax (v klasické řečtině Αἴας), taktéž známý jako Ajax Velký či Telamonský Ajax, je legendárním hrdinou řecké mytologie. Válečný král Salamíny a syn Telamonův se účastnil Trójských válek a Homérem byl v Iliadě popisován jakožto nejvyšší ze všech Achájců, přičemž v síle a obratnosti byl lepším už jen Achilles. Statečný a tvrdohlavý, byl jedním z hlavních řeckých kapitánů během obléhání Tróje, ačkoli ne tak schopným jako Achilles nebo Odysseus.

Ocelová falanga

Běžná sekce: 

SymbolÚtočná subsekce, více známá masových médiím jako Myrmidonská armáda či "Ocelová falanga ALEPHu", byla vytvořena AI jako odpověď na nezastavitelnou hrozbu Kombinované armády. Vedena Achilleem a zocelena v žáru války, Ocelová falanga je neústupnou silou hodnou epických básní Trójské války. Je to úderná síla soustředící se na brutální přímé útoky a hlavní zbraň ALEPHu v jeho osobním sporu se svým obávaným cizáckým protějškem, EI.

Ekdromoi

Běžná sekce: 

SymbolEkdromoi (v klasické řečtině "běžci") jsou speciální jednotkou rychlé intervence spadající do Útočné subsekce. Jsou nasazováni tam, kde je to potřeba, což nejčastěji znamená ty nejožehavější místa bitevní zóny.

Chandra Spec-Ops

Běžná sekce: 

SymbolNehledejte informace o operativcích Chandra, protože žádné nenajdete. Jediné odkazy na tyto agenty rozvědky pocházejí z nepotvrzených a nedůvěryhodných nomádských zdrojů. Podle některých pro Arachne exkluzivních zpráv a příběhů jsou tajnou jednotkou Sekce Speciálních Situací. Chandra nejsou přidruženi k žádné známé subsekci, spravují si své vlastní finanční zdroje a jejich aktivity jsou tajné. A zodpovídají se jen ALEPHu.

Stránky

Subscribe to RSS - ALEPH

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.