Haqqislam

Informace k frakci Haqqislam

Sekban, speciální námořní jednotka

Běžná sekce: 

Symbol"Vzdejte se teď a bude s vámi zacházeno dle pravidel Koncilní konvence. Jinak zemřete. My jsme bod zlomu. Za námi jsou naši lidé. Naším úkolem je chránit je. To znamená, že nikdy neprojdete. V téhle chvíli musíte rozhodnout o svém osudu."

Bayar Korel, amir (důstojník) sekbanské jednotky. Obrana marzuqahské karavanseráje. Vrchol NeoKoloniálních válek.

Husam Spec-Ops

Běžná sekce: 

SymbolTakže ty jsi byl pověřen vyřešením té záležitosti Penelope-7? No, hodně štěstí, hochu. Bylo mi potěšením tě potkat... Jen doufám, že si neděláš nějaké plány do budoucna, protože nemáš ani páru o tom, proti čemu se tu stavíš. Incident na té orbitální platformě byl husamskou operativní záležitostí. Je jasné, že nechápeš, co to znamená...

Hassassin farzanové

Běžná sekce: 

SymbolFarzan, perské označení pro "moudrého muže", je titulem pro hassassinské mistry a instruktory. Zkušení a zocelení bojovníci, jejich rolí je vést a trénovat mladé novice sekty v bojových technikách stejně jako ve filozofii stezky Hassassin. Jako mistři farzan vedou obecné třídy, nazývané Subhas, hybridní směsici cvičení speciálních sil a tříd teologie náboženské povahy.

Hassassin lasiqové

Běžná sekce: 

SymbolLasiqové jsou specialisty na vraždy na extrémně dlouhou vzdálenost, jsou dlouhou vražednou rukou hassassinské sekty. Trpělivost, přesná muška, klidný puls a nezlomná víra v cíle organizace jsou kvalitami vyžadovanými, abyste se stali lagiqem.

Stránky

Subscribe to RSS - Haqqislam

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.