Kombinovaná armáda

Informace k frakci Kombinovaná armáda

Obrněná brigáda Raicho

SymbolMoratské označení pro jednotky, které tvoří jejich obrněnou brigádu je "Raizot", ovšem díky fonetické nepřesnosti nipponské jednotky Yu Jing popularizovaly její jméno jako "Raicho", po japonském mýtickém ohnivém ptákovi. Raicho je základním nástrojem Moratských obrněných brigád, TAGem s násilnickým cizákem uvnitř.

Shasvastiiští Corax Spec-Op

SymbolVojáci Corash-Naish [označovací kód O-12: Corax (latinské pojmenování pro vránu)] jsou dravými ptáky obdoby vojenských rozvědných služeb v shasvastiiských expedičních silách. Jsou pověřováni veškerou tou špinavou prací jednotek speciálních operací. Známi mezi operátory rozvědky koaličních sil jako "mistři lháři", coraxové vynikají svou nečestností v rase, která je charakteristická svou oblibou podvodů, zrady a lží.

Treitak Spec-Ops

SymbolJak je mezi Moraty obvyklé, jejich vojenská terminologie často vede ke zmatkům, neboť má vždy jiný význam než její lidský ekvivalent. V moratské rase je všechno mnohem násilničtější a přímočařejší. Když se řekne, že Treitakové jsou operativci rozvědky, nemůžeme o nich přemýšlet jako o klasických špiónech. Treitakové se jen málo starají o nějakou špionáž.

Stránky

Subscribe to RSS - Kombinovaná armáda

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.