Hry s miniaturami

Obsah týkající se her s miniaturami.

Odveta Scyrahu

Není tomu tak dávno, kdy byla Odveta Scyrahu nezákonnou okrajovou organizací horlivých a násilnických elfích fanatiků. Jejich cílem bylo odstranění lidských kouzelníků a čarodějů, které považovali za odpovědné za nemoci svého druhu. Až donedávna museli pracovat v tajnosti v četných buňkách uvnitř s Iosem sousedících lidských království. Teď se ale věci změnily. Jejich cíle našly v Iosu podporu a nyní tak pro své účely disponují novými spojenci. Už dále nejsou skupinou nucenou skrývat své úmysly a začali se dokonce organizovat do armády schopné vést otevřený boj.

Trollorod

Běžná sekce: 

Trollorod představuje velkou alianci mezi celou škálou původně roztříštěných a nesourodých kmenových komunit. Ty byly donuceny spojit se dohromady, aby vůbec přežily tváří v tvář rychle eskalujícím lidským válkám. Trollorodské kmeny, zvoucí se krielové, mají hluboké kořeny v západním Immorenu, kde si vystavěly domovy v několika oblastech divočiny, na které lidské národy nahlížely s malým zájmem.

Legie Věčnozkázy

Běžná sekce: 

Zatímco Legie samotná je jen pár let stará, srdcem této neuvěřitelně nebezpečné organizace je drak Everblight, Věčnozkáza, pradávné stvoření zrozené z linie Lorda Toruka, Otce draků. Věčnozkáza sám sebe dlouho považoval za nejchytřejšího a nejvynalézavějšího z draků, kteří byli zplozeni Torukem před tisíci let. Věčnozkáza žil stranou od svých druhů, tajně spřádaje plány a ukazuje výjimečnou kontrolu nad svou vlastní zkázou.

Kruh Orboros

Běžná sekce: 

Kruh Orboros je pravděpodobně ta nejstarší lidská organizace. Tato kabala mocných mystiků, kteří sebe sami nazývají druidy, předchází všechny civilizace nyní vládnoucí západnímu Immorenu. Po tisíce let se druidové scházeli v tajnosti, aby si osvojovali vládu nad přírodou a ovládali tuto sílu, která je jak mocnou zbraní, tak mnohonásobně použitelným nástrojem. Jsou pseudo-náboženskou organizací, která čerpá svou sílu z entity, kterou nazývá Orboros, filozofická idea neoddělitelně spojená s Požíračem Červem.

Skorne

Běžná sekce: 

Po většinu historie Immorenu nekonečná plocha písku a větru a strašlivě hluboká propast oddělovaly západ od východu. Až v nedávné době se síly z obou stran rozděleného kontinentu střetly v krvavém následku snů Říše Skorne o dobývání. Skorne je jak národem, tak lidem, vzešlým z řady kočovných kmenů, které vládly tvrdému a neodpouštějícímu prostředí východního Immorenu. Naučily se přežít a dokonce i prosperovat navzdory krutostem své neúprosné země a jejich civilizace je ukovala v jedinečné bojovníky s pragmatickým pohrdáním bolestí a smrtí.

Stránky

Subscribe to RSS - Hry s miniaturami

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.