Patrokles

SymbolPatrokles (v klasické řečtině Πάτροκλος či Patroklos), syn Menoetiuse, z rodu Argonautů, byl statečný a mocný válečník, druh a nejlepší přítel Achilla, taktéž vycvičený kentaurem Chironem. Podle Homérovy Iliady se Patrokles rovněž účastnil obléhání Troje, padl v boji, zatímco se vydával za Achilla.

Patrokles je Achillův nejlepší přítel a jeho ochránce a tělesný strážce. V Sekci speciálních situací koná jako velitel bezpečnostní jednotky Myrmidonů. Achillova impulzivnost a jeho chuť pro jakoukoli akci ho pravidelně zastihuje nořícího se do boje, ze kterého je obtížné jej dostat nezraněného. ALEPH, chtě chránit svůj nejambicióznější výtvor bez kompromisů na jeho destrukční kapacitě, se rozhodl dát mu tělesného strážce, někoho, kdo jej nechá bojovat, ale zároveň jej udrží naživu nehledě na to, jak je prostředí smrtící. Jasnou volbou bylo vytvořit rekreaci jeho druha z Iliady. Očekávaje obtížnost tohoto úkolu, byl projektu "Společník" poskytnut pokročilý Boddhishatva Lhost model a on sám byl vycvičen v širokém záběru útoků a technik boje zblízka.

Patrokles

Patrokles je úžasným bojovníkem, s nejrychlejšími pěstmi mezi Myrmidony, ale také skvělý střelec, pro kterého je palebná zbraň tím samým jako lovecká licence vydaná bohyní pomsty. Statečný a rozhodný, Patrokles udělá cokoliv, aby zachránil situaci, a to z něj činí pro Sekci cenné aktivum. Vyniká svou výjimečnou schopností vyvést nepřítele z rovnováhy využíváním možností svého holografického zařízení. Patrokles je schopen operovat v jakékoli taktické útočné pozici a rozložit jakékoli nepřátelské strategie díky tomu, že vždy míří na jeho srdce a vyhlíží vítězství každým úderem a pohybem.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.