Proboti

Symbol probotůSekce speciálních situací ALEPHu jako své víceúčelové poloautomatické pozemní jednotky původně používala různorodé panoceanské modely Mulebotů. Nicméně se brzo ukázalo zjevným, že bude muset vyvinout svůj vlastní model, adaptovaný na taktické a logistické zvláštnosti Sekce. Design této nové jednotky byl založen na modelu Rebot, což umožnilo snížení logistických a udržovacích nákladů díky použití univerzálních náhradních částí a nástrojů. Skupiny dodavatelů se zapojovaly do období intenzovního testování schopností, následovaného opatrnou výrobou všech hlavních systémů, než bylo dosaženo požadovaných cílů designu.

Nyní tato jednotka představuje významný průlom v designu strojů a ztělesňuje novou technickou vývojovou strategii spojující vysokou pohyblivost, efektivitu, nasazení a přežívací potřeby Sekce. Nicméně, Probot, či Prototypový robot, je stále považován jen za první krok k nové generaci víceúčelových vzdáleně řízených jednotek. Možnosti pro vylepšení tohoto modelu jsou tak rozsáhlé, že i jeho vlastní návrháři na něj pohlíží jen jako na produkční prototyp. Od výsledků vyšetřovacích a vývojových linií technologie generované Proboty jsou v budoucnu očekávány významné přínosy.

"Nejmodernější technologie." Program ze vzdělávacího kanálu Techné, financovaný Burea Athena. Volně dostupný veškeré Maye.

Proboti

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.