Caledonská horalská armáda

Symbol caledonské horalské armádyRoky neustálého nepřátelství mezi různými klany ukovaly z obyvatel caledonských zemí národ přirozených válečníků. Lidé klanů vědí, dokonce i jako děti, že musí být vždy připraveni bránit svůj klan, který je jejich rodinou, svou zemi, své zdroje a svou čest.

Úplně každý Caledoňan je pravým horalem. Dokonce i ti s více městským a civilizovaným vzhledem mají hluboko uvnitř zuřivá srdce horských bojovníků. Když zní dudy válečnými písněmi, žádný Caledoňan neodmítne volání. Jak je jich rodiče učili a navzdory ceně, kterou mohou zaplatit, jsou horaly a musí bojovat za klan a rodinu.

Caledonská horalská armáda

Caledonská armáda je zuřivou hordou, nezastavitelnou a nekontrolovatelnou. Armáda minulých, krvavých dní, kdy bylo "všechno nebo nic" a krev tekla proudem. Armáda vytvořená z agresivních a nebezpečných vojáků zocelených svou krví a celým životem stráveným v bojích, s nepřítelem vždy na špičce jejich mečů. Vojáků, kteří budou bojovat až do konce, za svou hrdost a čest, aby zabránili zotročení cizinci a zemřeli vestoje. Caledonští horalé jsou nejhorším nepřítelem, kterému můžete na bojišti čelit.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.