Psí válečníci

Symbol Psích vojákůPsí vojáci jsou podivnými hybridy mezi divokými vojáky Ariadny (45. regiment), Antipodem a T.A.G.em. Někdy během prvních nájezdů Vodních kmenů někteří Antipodi pokousali těhotné ženy, ale nezabili je.

Jejich děti byly ovlivněny antipodím retrovirem a vyrostly z nich příšery vypadající jako statný člověk s několika antipodími rysy; pro tyto mutanty se vžilo označení Psí ksicht. Když se Psí ksicht naštve, jeho tělo projde bolestivou transformací - jeho endokrinní systém se začne přetěžovat a dojde k nárůstu svalové hmoty, čímž se promění v Psího válečníka. Psí válečníci mají zvýrazněné antipodí rysy, ale jsou korpulentnější a stále si zachovávají humanoidní vzhled. Psí válečníci jsou rychlí, silní a tvrdí, avšak ne moc chytří. Jejich divoký a agresivní vzhled z nich učinil vyvržence ze společnosti Ariadny, která se jich ale na druhou stranu nemůže nabažit, když přijde na Psí zápasy.

Psí voják

Zahrnováni k nepravidelným regimentům armády Ariadny, kde slouží jako prakticky nezastavitelné útočné/přepadové oddíly. Jejich cizácký metabolismus se zdá být nezničitelným - jsou díky němu nesmírně odolní a když se řítí k nepříteli, tak je nezastaví ani několik zásahů. Nejsou to právě nejlepší střelci – z toho důvodu tahají Chain rifle, které v jejich mohutných spárech vypadají jako hračky a zcela kompenzují tento nedostatek úžasným destrukčním potenciálem na krátkou vzdálenost.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.