Uxia McNeill

Symbol Uxie"Znám toho spoustu o tom, jak ničit stavby a stroje: taky o tom, jak se dostat neviděna dovnitř a ven. A také vím, jak lhát, krást, zneužívat, podplácet a, nadevšechno ostatní, vím toho spoustu o zabíjení. To je mojí prací a já ji dělám s pýchou. Ale tohle všechno máte v mé složce, takže... proč mě necháváte ztrácet můj čas?"

Plukovník Uxia McNeill, 1. regiment S.A.S. Úryvek z posuzovacího rozhovoru pro Ariadnijské expediční síly.

Otázka, kterou si musíme sami sobě klást o Uxii McNeill není ta, proč, po tolika letech služby v provádění speciálních operací, stále drží hodnost plukovníka. Ale jak je možné, že je žena s takovými záznamy špatného chování stále součástí ariadnijské armády.

Uxia

Vezměme si ukázkový příklad EH-5B004929, který najdete v přiloženém souboru. Jak vojenská policie, tak vojenský žalobce byli zcela přesvědčeni o vině plukovnice McNeill ve zcizení zbraní a vojenských zásob a jejich pašování k síti Irmandinho, čímž se z nich staly věci určené pro černý trh. Nicméně vojenský soudce ukončil líčení kvůli "nedostatku důkazů". Panují dohady, že zde byly činěny tlaky z nejvyšších vojenských vrstev, aby byl případ uzavřen bez formálního vyšetřování. Domníváme se, že pašerácká operace byla jedním ze zdrojů tajného fondu černých jednotek Stavky a plukovnice McNeill je jednou z jejích hlavních tajných operativců.

To nás vede k tomu, co by mělo být hlavním předmětem vyšetřování. Proč nám Stavka posílá jednoho ze svých nejlepších tajných agentů a namlouvá nám, že není ničím víc, než jen útočnou commando se sklonem ke špatnému chování?

Poručík Mary Cavendish, jednotka Psi. Vojenská rozvědka O-12, zaznamenáno pro monitorovací komisy AECu. Zasedání na palubě fregaty Kategorický imperativ patřící Bureau Aegis, na orbitě nad Paradiso.

Uxia McNeill

"Chlape, viděli mě už předtím... a já přežila." Uxia McNeill k rekrutujícímu seržantovi, když zvedla jeho triko.

Uxia McNeill je pět stop šest palců divé bestie. Drzá, temperamentní, násilnická a sprostá, je skutečnou černou ovcí.

Byla důstojnicí pouličního gangu, členkou kruhu s kontrabandem Irmandinha a přežila čtyři roky v ariadnijské armádě. Ve speciální ariadnijské službě může používat drzé taktiky naučené mezi irmandinhoskými pašeráky. Naučila se, jak se vyhnout hraničním hlídkám, když pašovala, a nyní se zdá, že i ví, jak zůstat neodhalena bezpečnostními sítěmi. Nicméně není zrovna ideální osobou, která by mohla být držena na vodítku. Neboť jakmile se nepřítel ukáže, Uxia začne jako šílená řvát nadávky a nechá svého "Ramona", svou milovanou spolehlivou brokovnici, pálit náboje.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.