Frakce Cogové

"My jsme páni evoluce!"

Cogové... Jejich síly se skládají z milionů lodí a miliard ozbrojených bojových vozidel. Vojáci vytváření na montážních linkách jejich klonovacích továren jsou příliš početní, aby je šlo spočítat. Jejich cíl je jednoduchý: Dosáhnout vrcholku evolučního řetězce a stát se nejúspěšnější životní formou ve vesmíru. Pouze kombinované síly Karmanů a Therianů byly schopny udržet jejich válkychtivou kulturu na uzdě. Tato agresivní civilizace je kontrolována čtveřicí linek.

A-voluceA-voluce vytváří stroje a montuje ohromné armády vojáků uzavřených v kovových tělech.

C-napsAť už si své nepřátele kupuje nebo je přemáhá svým nespočetným množstvím, C-naps je mistrem obchodu. Ohromná množství zdrojů, které má k dispozici, zajišťuje její vítězství.

G-nocratLinka G-nocrat se specializuje na živoucí tvory. Její super-vojáci, schopní se uzdravit i z těch nejsmrtelnějších zranění, jsou pouze předvojem neporazitelných armád rostoucích v jejích laboratořích!

T-regulatorUstaviční cestovatelé, členové linky T-regulator vysílají své mnocné vesmírné flotily na bleskové nájezdy, které nikdo nemůže zastavit.

Našel čas vypustit síly Cogů. Jejich armády brzy překonají slabé, asimilují silné a zajistí pro svůj druh absolutní nadvládu nad galaxií!

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.