Frakce ONI

ONI je galaktická korporace, která každým rokem vykazuje miliardové zisky. Základem jejích obchodů je vykořisťování civilizovaných světů. Velká rodinná síť dodavatelů, podnikatelů a společností v celé galaxii. Korporace ONI vlastní armádu profesionálních vojáků připravených udělat cokoliv. Třeba branít zájmy či klientelu korporace. Někteří z jejich profesionálů pokračují v boji i po své smrti: ONI totiž objevili tajemství nesmrtelnosti. Korporace má k dispozici celé armády zombií vybavené high-tech zbraněni.

S ONI, i smrt poskytuje příležitost k dlouhodobému zisku.

3 frakce dominují ozrojeným silám korporace ONI.

MercForce je armáda žoldáků. Tito zkušení vojáci jsou rekrutováni z těch nejlepších veteránů v galaxii. Víra a loajalita těchto zabijáků je pouze pronajmuta. MerForce je vždy úspěšná, garance vrácení peněz!

R&D (Research & Destruction), Výzkum a Ničení má nejlepší vojenské technologie. Jeho základem jsou obrněná bojová vozidla a vojáci vybaveni experimentálními kybernetickými moduly. Dejte průchod zuřivosti vůči svým nepřátelům se zbraněmi budoucnosti!

V-SWAT je tajná armáda korporace ONI. Vraždy, únosy, bleskové útoky a získávání peněž, to je specializace těchto vojáků. Nejlepší z nejlepších k vašim službám: jen ukažte na svého nepřítele a sledujte jak v tichosti umírá a nebo ne, cokoliv si budete přát.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.