Frakce Theriani

Zaměřit na cíl! Zaměřit! Zbraně nabít a vystřelit!

Theriani jsou mocnými tvůrci lepšího vesmíru, vesmíru organizovaného a skloněného před jejich vůlí. Zasvětili se výjimečnému úkolu: Každá hvězda, každá planeta musí být transformována, přemodelována. Schopnosti Therianů jsou nekonečné a jejich technologie je všemocná. Všechny zdroje ve vesmíru se jim mohou postavit jen ve velmi dočasném odporu.

Tři filozofické stezky vedou fenomenální therianský Projekt:

ŠifrovačiŠifrovači se starají o správné fungování pekelných strojů, které jsou používány k transformaci dobytých solárních systémů do therianského nebe.

VálečníciVálečníci si v nespočetných bitvách vyvinuli smysl pro boj proti sdruženým silám vesmíru. Vedou jednotky k vítězství.

Pavučinoví chodciPavučinoví chodci tajně pátrají po uvědomění, o kterém věří, že leží hluboko uvnitř úžasných therianských strojů.

Jednoho dne tyto stroje dají vzniknout nové algoritmické životní formě.

Všichni spojení v therianském snu, všichni se pokouší odstranit ubohou opozici krátkozrakých tvorů, kteří se proti nim postaví. Střet mezi Theriany, podporovanými mocnou technologií, a primitivními zvířaty, které s nimi bojují, může skončit jedině krveprolitím.

Čas je therianským spojencem, protože je na jejich straně.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.