Jeho vůle

Imperiální bojová loď třídy Apocalypse

Admirál Parol převzal velení pradávné bojové lodi Jeho vůle po svých odvážných akcích na palubě Daedalu během Staractských nájezdů v 967.M41. Jeho vůle se ukázala být skvělou lodí sloužící jako prostředek pro Parolovy bojové schopnosti a jeho opatrné používání přebití baterií kopí třídy Apocalypse přesně v tom nejzásadnějším bitvy, které se staly legendárními.

Jeho vůle je ukázkovou bojovou lodí, dokonce i na ctěný návrh třídy Apocalypse a její posádka je hodnocena jako nejlepší ve flotile Armageddonu, Jeho vůle se stala středem imperiální flotily ve válce a propočítané manévry admirála Parola ještě dále pozvedly slávu této lodi, kterou si získala v tisíciletí dlouhé službě.

Admirál Parol právě čeká na další námořní posily, které vstoupí do systému Armageddon, aby převedl válku s orky na poněkud pevnější základ. Se svou flotilou zoufale přečíslenou, byl donucen rozptýlit své lodi a útočit na nepřítele, kdykoli se objeví příležitost. V této roli nezůstala neuvěřitelná palebná síla třídy Apocalypse nevyužitou. Jeho vůle se ukázala skvělou v těchto útocích udeř a uteč, byla během minut schopna svými salvami z kopí zničit celé švadrony doprovodných lodí, než se orčí lodě dostaly dost blízko, aby mohly použít své vlastní zbraně. Jeho vůle zůstává základním aktivem imperiálního námořnictva v systému Armageddon.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.