Císařovy Děti: Úvod

Logo Císařových DětíLoajální inkvizitoři se po desetiletí cvičí ve své odolnosti pokušení Slaaneshe v příkazu bojovat s touto svůdnou, smrtící hrozbou imperiálnímu řádu. Před dávnou dobou, se tito prostředníci Chaosu počítali mezi služebníky lidstva; byli dokonce nejvěrnějšími válečníky Císaře.

Po nespočetná staletí pnoucí se až k pradávným časům Horovy Hereze byli prohnilí vesmírní mariňáci legie Císařových Dětí kletbou imperiální Inkvizice, šíříli své hnusné a dekadentní cesty po galaxii jako věčný mor.

Jako legie uctívající nádhernou slávu Slaaneshe, se Císařovy Děti spoléhají na spanilé, nicméně smrtící specialisty na boj zblízka ve formě démonek a ničící akustickou výzbroj, tvořící mnohé taktické možnosti.

 

BOJOVÁ DOKTRÍNA

Mariňáci Chaosu Císařových DětíCísařovy Děti prožívají nekonečnou rozkoš v děsu bitvy, dávají se s ostatními prohnilými vesmírnými mariňáky věrnými Slaaneshovi na odporné výpravy. Většina se stala hřmoucími, či-li kakofonními, mariňáky, zdvojenými bytostmi závislými na běsnění a řádění, uspokojitelnými pouze řevem explozí a křikem umírajících. Pouze nejextrémnější vjemy mohou vzbudit reakci u těchto netečných veteránů, což zapříčiňuje ozdobení jejich zbrojí oslňujícími, rušivými barvami a jejich ověnčení blikajícím hedvábím a zlatými řetízky.

Navzdory svému šílenství, zůstávají zkaženými, divokými válečníky radujícími se z ničení, které působí v bitvě, poslušní každému pánovi výměnou za čerstvé otroky, na kterých prokazují svou věrnost Slaaneshovi. Někteří se dokonce ze svého vlastního práva stanou válečnými pány, bojujícími za znovuobnovení dnů minulých tisíciletí, kdy jejich primarcha Fulgrim vedl svou legii přes nespočetné světy v orgiích bolesti a smrti. Tito tvorové jsou dokonce mnohem více děsiví než maniaci jim sloužící. Z rozkoší naplněného šílenství putují galaxií s divošským veselím, nespokojeni s odpočinkem, se stále pokouší překonat svůj poslední prožitek novými, ještě více dekadentními, zkušenostmi.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.