Huron Temné srdce

Zvaný též pán Rudých korzárů, Tyran Badabu.

Dva šílení a po moci toužící nepřátelé Impéria v různém čase, avšak jedna a tatáž osoba. Huron byl vážně zraněn výbojem melty v závěru války o Badab při bojích uvnitř Paláce Trnů. Astrální Spáry se zapřísáhly bránit svého pána a svůj domovský svět do posledního muže, ale když viděly, že je Babad ztracen, vzaly Hurona a s hrstkou lodí, které jim zůstaly, si probojovaly cestu skrz imperiální blokádu. Jednou provždy pryč ze soustavy Badab vpluly do Maelstormu, aby se vyhnuly pronásledování imperiálních lodí. Zde se spojily s různými tlupami odpadlíků a kacířů, pro které byl Maelstorm už po tisíce let útočištěm.

Tyran přežil. Polovina jeho těla byla téměř celá zrekonstruována bionickými implantáty. Technomariňáci a apatykáři mariňáků nad ním strávili spoustu času, zatímco lodě Astrálních Spárů pluly vířícími plyny a prachy Maelstormu. Osmého dne Tyran mohl opět mluvit a přikázal své malé flotile vyhledat nový domovský svět k dobytí. Dvanáctého dne Horun mohl vstát a znovu si obléknout svou zbroj. Jeho fanatičtí následovníci velebili jeho zotavení jako nějaký zázrak, ale pokud to byl zázrak, tak to byl jeden z těch temných.

Huronovy dosti zdecimované jednotky byly stále dost silné, aby převzaly kontrolu nad první pirátskou pevností, kterou během pár hodin vypátrali. Poražení piráti se stali jeho otroky a brzy se naučili bát jeho vzteku. Zrodil se Huron Temné srdce.

Huronova moc rychle sílila spojováním pirátských impérií kacířů a odpadlíků. Huronovi obávaní vesmírní mariňáci se stali známými jako Rudí Korzáři, protože svým krvavě rudým zbarvením překryli svůj starý symbol kapituly a imperiální znaky. Lest Hurona uspokojovala a všichni odpadlí vesmírní mariňáci, kteří se k němu přidali, si nechávali původní barvy své kapituly, ale časti své zbroje přemalovali červenou, aby ukázali svou nově nabytou loajalitu.

Rudí Korzáři se rozrůstají a stali jednotkou, která se nemůže přehlížet a jejich nájezdy mimo Maelstorm se během let staly častějšími a krvavějšími. Nejhorší ze všeho je, že Inkvizice sleduje nárůst zmizení jednotlivých vesmírných mariňáků a výjimečně i celých jednotek, kteří se ztratili jen proto, aby se znovu objevili v armádě Hurona.

Huron Černé srdce

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.