Kdo jsou démoni Chaosu?

Démon KhornaZa hranicemi fyzického vesmíru, neomezována časem či kauzalitou, existuje rovina naprosto nepochopitelná myslím smrtelníků. Leží na druhé straně snů a nočních můr, vytvořena bez tvaru nebo struktury. Existuje daleko za imaginací; je to nemožná abstrakce uskutečnitelná pouze metaforou. Je složena z lásky a nenávisti, strachu a naděje, ambicí a zoufalství, a ne racionální, od emocí odproštěnou rovinou. Neustále se obrozuje, ale nikdy nemění, neustále se posunuje skrz stálost. Žádný přirozený, nadpřirozený nebo nadpozemský smysl ji nemůže vidět, cítit nebo slyšet, krom iluzorních analogií, které z lidí dělají blázny. Je to místo, kde bohové vzkvétají v neustálé válce, bojují nad syrovou tkaninou anti-stvoření, která je zrodila.

To je panství Chaosu.

Pán bitvy, Khorne, vrčí a řve, posedlý vypětím a nekonečnou zuřivostí. Slaanesh, Temný princ, si dopřává každého potěšení a rozmaru, nehledě na to jak je nemorální a perverzní. Velký Nurgle, Pán rozkladu, neustále pracuje na šíření infekce a nákazy, prospívá ze smrti a nemocí. Tzeentch, bizardní a stále se měnící Architekt osudu, roztáčí neustálá spiknutí a mění osudy, tká mocná kouzla, aby změnil budoucnost ke své vůli.

Toto jsou bohové Chaosu.

Démon NurglaV tomto nepochopitelném panství se sráží titánské armády, zapojené v konfliktu, který je starý jako vesmír sám a nikdy nemůže být vyhrán. Síly nevytvořené z ničeho jiného než nemyslící energie zuří a křičí, vedeny kupředy rozmary svých stvořitelů.

Někdy, opravdu jen někdy, poruší panství Chaosu své hranice a vyleje se do panství smrtelníků. Noční můry a teror jsou uvolněny jak na světy lidí, tak jiných, jak armády slintajících ďáblů a skotačících válečníků pochodují spolu s regimenty krvavě rudých vojáků a bateriemi nestoudných válečných strojů. Když oblohy hoří magickým ohněm a řeky krve utápějí zpustošená města, armády patřící bohům vraždí a zohavují cokoliv se jim připlete do cesty a hodují na duších svých obětí.

Toto jsou démoni Chaosu.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.