Lorgar Aurelián

Opět se shledaje s Císařem, a v čele legie Nositelů Slova, Lorgar Aurelián se stal dobyvatelem. Ne jen skrze lest, plnou sílu nebo prosté brutální násilí, ale jemným uměním velebení, osvobození a příkladu. Nicméně v doslovném výkladu smyslu Velké křížové výpravy právě on a jeho legie sešli z cesty, která jim byla určena. 

Pro jeho nedostatky se Lorgarovi od sourozenců a otce dostalo jen pohrdání, opovržení a odsouzení. Jeho největší úspěch, Monarchia, byla z Císařova nařízení zadupána do prachu a popela, neboť od svého syna nečekal žádné uctívání, jen rychlé vítězství urychlující jeho práce. Se svou vírou zlomenou, naplněn hněvem a záští, začal Lorgar tajně přijímat nové, temnější pravdy. Jednou zrazen a po druhé zrádcem, byl to on, kdo připravil půdu pro noční můry Horova Kacířství.

Lorgar

Zbroj Slova - Lorgarova bitevní plátová zbroj je jeho vkusu přizpůsobený oblek, zdobné brnění založené na vzoru Mark IV Maximus, obsahující generátor obranného silového pole a rytiny se starodávnými Kolchidskými ochrannými insigniemi a Lorgarovými vlastními slovy Anatémy z jeho Knihy Lorgarovy.

Illuminarum - Tohle zdobné žezlo i palcát byly pro Lorgara vyrobeny mistrem zbraňovým kovářem a zároveň jeho bratrem Ferrem Manem, primarchou legie Železných Rukou, ve vzácném projevu bratrské podpory. Dokonale vyvážená pro Lorgarovu sílu a velikost, je to impozantní zbraň apokryfně vnímaná jako vzor, na kterém byl později založen crozius třímaný kaplany.

Archeotechnologická pistole - Archeotechnologická pistole je starodávná zbraň datující se až do Temného věku technologie. Tato pistole může střílet různé projektily, ať už se jedná o mikro atomovou munici nebo tepelné zabijácké paprsky, které čerpají energii z magnetosféry planety. Archeotechnologické pistole byly často ručními zbraněmi pro vysoce postavené imperiální velitelé a důstojníky Astartes během Velkého tažení a Horovy Hereze.

Ruční granáty – Jsou to protipěchotní granáty běžně používanými imperiálními silami. Při výbuchu dají vzniknout šrapnelům, které mohou neobrněné vojáky rozsekat. Výbuch dává taktickou výhodu, neboť donutí nepřítele vrhnout se do úkrytu, aby předešel smrtící smršti úlomků.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.