Stráž Smrti: Úvod

Prapor legie Stráže SmrtiLegie Stráže Smrti se stala neoblomnou a hrůznou metlou Impéria lidí. Ale vždy tomu tak nebylo. O deset milénií dříve byla Stráž Smrti jednou z dvaceti původních legií vesmírných mariňáků, spojených v obraně lidstva pod vedením Císaře. Jako Moroví Mariňáci jsou ztělesněním tiché smrti, zhoubné epidemie, pustošivé choroby a nemilosrdnosti rozkladu. Jsou morem a neštovicemi, hladomorem a snětí, nákazou a rakovinou, a jako všechny tyto věci je nejděsivější, že přijdou beze slova varování.

Moroví Mariňáci Stráže Smrti jsou vyvolenými Nurgla a nesou pochybné dary svého odpuzujícího patrona. V boji se můžete spolehnout, že vaši Moroví Mariňáci vydrží útok i těch nejdrsnějších nepřátel bez toho, aby padli, a jen pár protivníků pak bude schopno vydržet nevyhnutelný protiútok, který následuje.

 

BOJOVÁ DOKTRÍNA

Mariňáci Stráže SmrtiMortarion, primarcha kapituly, byl dobře i když přísně vzdělán. Záležitosti kultury, historie a filozofie mu byly často cizí, ale ve věc rozdílení smrti byl géniem. Mortarion věřil, že vítězství získá jen skrz naprostou neústupnost a šířil tuto etiku celou Stráží Smrti. Její zbraně a zbroje byly málokdy nejodborněji vyrobené a určitě ne nejkrásněji zdobené, ovšem fungující bez chyb. Stráž Smrti falešně nemanévruje ani nemate své protivníky; vybere si nejlepší místo, na kterém bojovat, a poté smete své nepřátele, jakmile se sami zlomí o linii Stráže Smrti. Neexistovalo žádné prostředí, kterého by se Mortarion a Stráž Smrti báli. Co Mortarion a jeho učni nevymysleli, myšleno nevykompenzovali, Stráž Smrti obvykle překonala pouhou nezlomností.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.