Tisíce Synů: Úvod

Prapory legie Tisíce SynůTisíce Synů bylo vytvořeno z Magna, odvrženého primarchy. Fyzicky to byl obr s měděnou kůží, ohnivě rudými vlasy a časem nakonec i pouze jediným zlověstným okem. Někteří říkají, že jeho obrovitost odrážela jeho nesmírný intelekt; jeho kyklopské oko bylo cílevědomou silou účelné moci. Na vrcholu Velké křížové výpravy patřil Magnus mezi nejvelkolepějšími primarchy a byl vždy nejvíce podezříván z nákazy. Mohl však odolávat našeptávání Chaosu celý svůj život.

Potomstvo Magna Rudého, mystického primarchy, který vedl legii kouzelníků proti Císaři během Horovy Hereze, jsou Tisíce Synů. Vést jejich armádu znamená použít neúprosnou sílu schopnou vstřebat obrovské množství nepřátelské střelby, a mezitím rozdávat záplavu vlastní, buď skrz použití své magie nebo tradiční výzbroje vesmírných mariňáků.

 

BOJOVÁ DOKTRÍNA

Mariňáci Tisíce SynůTisíce Synů jsou dobře známí pro upřednostňování vyhýbání se boji zblízka, místo čehož se spoléhají na své mistrovství v psychických schopnostech a kouzelnictví, aby získali vítězství. Zrada, lest, zmatení a nesprávné údaje jsou jejich charakteristickým znakem; jejich lsti lépe fungují zdálky. V mnoha případech se stalo, že oddíl Tisíců Synů zvládl skrze iluzi a triky to, co bratrská legie draze zaplatila krví. Ačkoli změnilo mnohé, Ahrimanovo zakletí doktríny příliš nepostihlo. Čarodějničtí páni Tisíců Synů stále využívají svých bratří-duchů jako neústupnou záštitu před střelbou, kolem které pak staví propracované plány podvodů a špatných údajů, aby získali vítěztví dosaženého příhodným využitím mocné magie.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.