Vyšší démoni Chaosu

V širokém démonickém panteonu Chaosu jsou vyšší démoni nejsilnější. Jsou to vtělení svých bohů, ztělesnění všeho, co Chaos představuje. Jsou to ochránci panství svých bohů a vykonavatelé jejich vůle. Vyšší démoni také často vedou nájezdy do vesmíru smrtelníků. V této realitě představují vyšší démoni obrovská hrůzostrašná stvoření schopná zabíjet nespočty vojáky a ničit bitevní tanky.

 

Khorne - Krvežíznivec

Krvežíznivec

Ze všech, kteří prolévají krev ve jménu Khorna, je krvežíznivec nejhrůznějším, nejzdatnějším a nejdivočejším. Obléká si archaickou zbroj vykovanou na podstavci trůnu Krvavého boha, nosí bič z pekelného ohně a sekeru, která je větší než člověk. Krvežíznivec se do bitvy vrhá na křídlech, která zakrývají sluneční svit.

 

Tzeentch - Pán změny

Pán změny

Čelit v bitvě tomuto démonovi je jako stát proti pánu osudu samotného. Pán změny rozplétá a luští, co se stane, a využívá těchto vědomostí, aby se postavil nepřátelským plánům. Je to absolutní pán media warpu, pán změny je po samotném Tzeentchovi druhým v používání mystických sil. Jeho vzhled odráží jeho vrtošivou povahu; je bizardním tvorem mnohobarevné kůže, obrovských pernatých křídel a ptačího obličeje s očima, která září ničivým světlem největších hlubin warpu.

 

Nurgle - Velký nečistý

Velký nečistý

Zahalen hejny hihňajících se nurglingů se velký nečistý belhá po bojišti a kamkoli vkročí, tam šíří nemoci a nákazy.

Pro oko smrtelníka musí být velký nečistý nejhrůznějším ze služebníků ničivých sil, zdá se být znetvořen mokvajícími puchýři a odkrytými nemocnými orgány. Jen pár lidí má žaludek, natož schopnost, postavit se takovému stvoření.

 

Slaanesh - Strážce tajemství

Strážce tajemství

Pohlédnout na strážce tajemství znamená roztrhat na cucky každý zbytek vlastní vůle. Zná každá i ta nejskrytější tajemství všech smrtelníků a má hrůzostrašnou schopnost získat moc nad svými nepřáteli, svést je sliby, kterým prostě nemohou odolat. Ale strážce tajemství není jen pánem psychiky; na bitevním poli je to mrštný a zručný zabiják, své nepřátele obdarovává těmi nejlepšími vražednými údery a nejsmrtelnějšími polaskáními.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.