Železní Válečníci: Úvod

Logo Železných VálečníkůTvořící beranidlo Velké křížové výpravy, byli Železní Válečníci vrháni na každou neprolomitelnou zeď nebo nepřístupnou citadelu, která stála mezi Císařem a vytvořením Impéria lidí.

Krev a její sladké prolévání během těchto vzdálených časů se staly zbytečným, když se Železní Válečníci otočili proti svým bratřím vesmírným mariňákům na Istvaanu V a zapříčinili, že jejich kdysi slavné jméno bude navždy synonymem pro zradu a kacířství.

Železní Válečníci vynikají v obléhacím válečnictví. Proto mají přístup ke dvěma speciální volbám podpory, Basilisku a Vindicatoru. Samozřejmě mají také možnosti podpory jako ostatní armády.

Železní Válečníci se jen zřídka dostávají do boje zblízka a namísto toho počítají s nezvyklatelnou vírou ve své válečné stroje a zbraně hromadného ničení.

 

BOJOVÁ DOKTRÍNA

Mariňáci Železných VálečníkůŽelezní Válečníci následují jednoduchou metodu. Začnou bitvu s dlouhodobým bombardováním, ke kterému používají každé dostupné zbraně. Jeho základem je komplexní střelecký plán, ve kterém je každá zbraň řízena s nejvyšší péčí na optimální cíl pro svůj maximální efekt. Kde je to možné, Železní Válečníci se koordinují se zrádcovskými legiemi titánů pro přidání jejich značné střelecké síly. Bombardování může trvat týdny, jelikož je vzácností, když mají Železní Válečníci nedostatek munice. Ovládají své zbraně dobře s formacemi posouvajícími se vpřed k palbě a přesouvajícími se před jakoukoli odvetnou akcí. Často se celá jejich armáda postraně přesune, aby pálila na nepřátelská slabá místa, s výsledkem, že protiútok uvázne bezmocný v zubech zbraní Železných Válečníků.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.