Aswuangové

SymbolShasvastiiská expediční jednotka byla vytvořena k provádění vojenských operací v nepřátelském teritoriu nebo v politicky citlivých oblastech. Její úkoly zahrnují, ale neomezují se pouze na, dlouhodobé nepřímé aktivity, včetně gerilového válečnictví a jiných akcí nízké viditelnosti či tajných operací. Specializuje se na techniky tichého postupu, noční boj a průzkum a jejich členové jsou stejně smrtící, jako jsou kradmí.

Aswuangové jsou vycvičeni v takzvaných "temných uměních", což znamená genetickou tvárnost a regenerační schopnosti skrz absorpci genetického materiálu. Což, v laických termínech, znamená, že mohou požírat žijící nepřátele, aby se uzdravili nebo se stali více odolnými. Tato schopnost jim umožňuje operovat v nepřátelských zadních liniích, živit se na nepřátelských zásobovacích trasách a polních nemocnicích, což z nich činí strašlivé nepřátele. Mezi lidskými řadovými vojáky se zprávy o žravosti této speciální jednotky rychle rozšířily. Panoceanští vojáci je nazývají aswuangy, upírskými bytostmi z filipínského folklóru, které pojídají lidské maso.

Aswuangové se stali novými monstry v příbězích táborníků. Jsou nemesis jakékoli jednotky přidělené na noční hlídku. Od jejich objevení se na bojišti byly lidské armády donuceny zdvojnásobit zabezpečení svých zadních táborů, lákavých cílů pro tyto nebezpečné shasvastii. Strašlivá reputace expediční jednotky činí její práci jednoduchou, neboť lidské jednotky při představě, že budou požírány, prchají. Aswuangové jsou strašliví lidožraví vojáci Kombinované armády, ztělesňující opravdovou hrůzu cizácké invaze.

Aswuang

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.