Expediční síla Shasvastii

Symbol ShasvastiiArmáda Shasvastii je rozdělena do zcela autonomních částí známých jako expediční síly. Každá z nich je malou soběstačnou armádou, která je vždy připravena k vyslání do jakékoli části galaxie, ve které Shasvastii objevili obydlený systém nebo kde EI potřebuje jejich specializované služby.

Armáda Shasvastii pracuje v měřítkách lehkosti a mobility, nemá žádnou těžkou podporu nebo zbroj, která by omezovala jejich pohyblivost. Shasvastiijší taktičtí analytici pohrdají supertěžkými bojovými jednotkami věříce, že velká velikost a zbroj jsou užitečné jedině proti primitivním a slabým druhům.

Shasvastiijští stratégové jsou prohnaní, nekalí, bezohlední a od základů pragmatičtí. Shasvastiijská válečná filozofie nemůže být pochopena bez porozumnění tomutu. Jejich základní doktrínou, tou převažující všechny ostatní, je následující: "Maximální teror v minimu času použitý na malé množství vybraných cílů."

Shasvastii

Expediční síla Shasvastii se odlišuje množstvím lehkých jednotek, které využívají schopností Shasvastii v maskování, úskocích a lstích. To je činěno, aby to vyhovovalo jejich základní doktríně, zapříčinit maximální množství strachuu a paranoie v srdcích a myslích jejich nepřátel.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.