Frakce Beran

Znak frakce BeranaObrovská záplavová vlna oživlých mrtvých, naháněná lordy povolanými z jejich hrobů a hrstkou živých vůdců se zkaženou myslí. Taková je armáda Acheronu. Strachu způsobenému hrůznými hordami se vyrovná jen hlad po moci jejich žijících velitelů. Všichni jsou prodchnuti nepochybnou rozhodností sloužit Temnotě.

Spoléhající na počet a hrůzu, armáda Berana přemůže své nepřátele... všechny své nepřátele.

Prokleté baronství Acheronu si zvolilo jako svůj emblém berana, symbol věčného spojenectví vázajícího je k rohatým pánům Abyssu. Rok po roce, armáda Berana narůstá na síle.

Pro lichy a nekromanty vedoucí ji je vším, na čem záleží, jak moc síly a vědomostí může každý z nich získat. Pro lordy mrtvých a jejich démonické spojence je čas věrným spojencem: všichni živoucí tvorové, přátelé či nepřátelé, jsou nakonec donuceni zemřít... A každá smrt posíli sílu Berana.

Nesmrtelní páni Acheronu pouze potřebují čekat a přežívat intrikaření svých rodin, aby povolali své nejužitečnější služebníky nebo ty nejtvrdší nepřátele.

Se svým nekrotickým masem oživeným hrozivými kouzly, mrtví neúprosně pochodují proti nepříteli.

Nicméně i živí mají v armádě Berana své místo: vědí, že smrt je jen změnou stavu, která je učiní ještě silnějšími a otevře jim ty nejvyšší sféry moci.

Původní baronství Acheron je organizováno do dvou vojenských sil; starodávní a ambiciózní Acheroniané ctí dary krve Salaüela, lorda Abyssu. Pokoušejí se odhalit tajemství temnoty v konstelacích hvězd Berana.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.