Frakce Gryf

Znak frakce GryfaImpérium Akkylannie si je vědomo hrozby konce světa a je si vědomo svých povinností vůči smrtelníkům. Ví, že bohové uctívaní většinou lidí jsou pouhými ikonami či zlými tvory, kteří využívají důvěřivosti smrtelníků. Vojáci Akkylannie bojují nemilosrdnou válku o záchranu lidu Aarklashu a o to, aby je dovedli do světla svého boha, Merina. Vybrali si symbol, který odpovídá jejich úkolu: Gryfa, rozhodnost lva a bdělost dravce.

Na bojišti je armáda Gryfa pravděpodobně nejlépe organizovanou na celém Aarklashu. Disciplinovaní a dobře vybavení, Akkylanniané vedou válku jako nikdo jiný na kontinentu. Když čelí nepříteli, nikdy neustupují a díky imperiální branné povinnosti mohou poslat do bitvy velké počty vojáků. Dále, pokud počet nestačí, Akkylanniané využívají velkých zbraní a povolávají síly Merina, aby naplnili proroctví o Jediném bohu.

Nehledě na jednotku jejich armády, Akkylanniané jsou spojeni stejným zápalem. Jsou ovládáni pevně ustanovenými institucemi s komplexní hierarchií. Na frontě v boji proti Temnotě je někdy třeba vytvářet složitá rozhodnutí. Aby rozřešili tato dilemata, někteří se uchylují ke Světlu, zatímco ostatní spoléhají na očišťující oheň Jediného boha.

Akkylanniané uctívají Merina. Nazývají jej Jediným bohem a adresují své modlitby konstelaci Gryfa.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.