Frakce Lev

Znak frakce LvaKrálovství Alahan je obráncem cnosti, spravedlnosti a Světla. Jeho armády každého dne statečně bojují proti těm, kteří se pokouší zotročit obyvatele Aarklashu. Jeho lid, Barhané, si vyvolili za svůj znak Lva. Zvíře, které je symbolem pro sílu, odvahu a vznešenost. Také evokuje magického spojence Alahanu, Chiméru - tvora, který je napůl žena a napůl lvice.

Na bojišti jsou Barhané statečnými bojovníky, inspirovaní činy svých předchůdců. Povzbuzovaní starými příběhy o hrdinech, nebojí se žádného nepřítele. Jejich kouzla čerpají ze sil elementů a jejich rytíři, kteří jsou neohroženými dědici tradice, při útoku nikdy nezakolísají.

Barhané žijí ve feudálním království skládajícím se z devíty barhanů, či-li baronství. Každý baron si udržuje stálou armádu, která má bránit jeho znak a jeho čest. Pro tyto pány je každá bitva příležitostí pro dodatek do rodinných záznamů skutků.

Barhané nezapomínají na svůj původ. Před dávnými časy bylo království Alahan jen o trochu víc než aliancí dvou klanů: kmene Lahnarů, kteří uctívali slunce, a Ylliaarů, uctívačů měsíce.

Barhané uctívají Arina a všechny bohy Paragonského panteonu. Konstelace Lva je srdcem jejich obřadů.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.