Frakce Vlk

Znak frakce VlkaTak dlouho jak si mohou lidé Aarklashu pamatovat, wolfeni vždy existovali a vždy uctívali Ylliu, měsíční bohyni.

Ať už se toulající divočinou nebo bránící svá teritoria, tito napůl lidští, napůl vlčí predátoři vždy věděli, jak zasít strach do srdcí nepřítele.

Wolfeni byli zrozeni, aby čelili bláznivým ambicím Umělce, boha, který touží zvrátit řád ustavený jeho druhy. Jsou to ochránci přírody a strážci rovnováhy stvoření.

Na bojišti se jedná o hrozivé bojovníky vedené jen jejich instinkty predátora. Neexistuje pro ně potřeba lsti: spáry a tesáky jsou už tak smrtícími zbraněmi. Fungující ve smečkách, útočí tvrdě a rychle, používají své fyzické síly, aby kompenzovali svůj malý počet. Nicméně, v konfrontaci s technologiemi ostatních národů, jsou někdy donuceni používat kovových zbraní. V rukou takových krvežíznivých kolosů jsou jejich lovecké čepele jednoduše zničující. Nehledě na to, zda jsou usedlí či kočující, wolfeni žijí ve smečkách. Jejich instinkt jim říká, aby následovali alfa wolfena, toho či tu, který prokázal, že má sílu nebo moudrost, aby je vedl. V časech války bojují samci i samice bok po boku. Jen příliš mladí či staří jsou drženi stranou boje. Wolfení smečky mohou být rozděleny do dvou skupin: na nomádské a usedlé.

Wolfeni vzývají měsíční bohyni, Ylliu, a uctívají konstelaci Vlka.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.