Kdo jsou temní eldaři?

Pirátští nájezdníci, kteří zahajují zničující útoky po celé galaxii, temní eldaři jsou obávanou rasou, neustále hledají nové oběti pro uspokojení svých zpustlých rozkoší.

Temný eldarTito šílení bratranci eldarů jsou kletbou všech ras v galaxii. Po nekonečná milénia pronásledují temní eldaří jiné druhy, pobíjejí nebo uvězňují všechny, kteří se jim postaví do cesty. Jejich loupeživé přepady přichází bez varování, rychle prorazí obranu a poté zmizí než dorazí posily. Když se na planetě objeví nájezdnická armáda temných eldarů, její obyvatelé vědí jednu věc: je lepší zemřít v boji proti temným eldarům než být jimi živý zajat.

O tisíce let dříve, krátce po pádu rasy eldarů, reagovali eldaři a temní eldaři na svou krizi dvěma různými způsoby. Tam, kde se eldaři pokoušeli uchránit svou rasu skrz sebekontrolu a kázeň, temní eldaři zvolili jinou cestu. Temní eldaři věří, že mohou zahnat hrozbu bohů Chaosu tím, že jim dají, co chtějí: neustálou bolest a krev. Pokud budou temní eldaři mučit a pobíjet nižší rasy, pak snad budou temní bohové nasyceni a budou ignorovat rasu eldarů.

Zkrátka, veškerou filozofii temných eldarů lze shrnout do tohoto: "Lepší ty než já."

Lelith HesperaxV boji jsou temní eldaři opravdovou nájezdnickou armádou. Rychlost je jejich spojencem - mnoho armád temných eldarů vyhrálo obejitím svých protivníků. Tryskové motorky Reaver prorážejí skrz nepřátelské jednotky, zatímco trasportéry Raider rychle převáží bojovníky temných eldarů do bitvy. I pěší jsou temní eldaři strašlivě rychlí se svou hbitostí nohou.

Armáda temných eldarů je slabá, ale její střelba a schopnosti v boji zblízka jsou strašlivé. Nevydrží dlouho proti přímé střelbě, a tak se temní eldaři pokouší útočit jak rychle, tak tvrdě. V rukou zkušeného taktika jsou temní eldaři téměř neporazitelní.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.