Trpasličí železolamači

Většina Karaz Ankoru leží pod zemí. Od klenutých sklepení a bludišťových galerií pevnosti po nekonečné tunely podzemí. K nim se připojují šachty nespočetných dolů a temná, nebezpečná doupata goblinů a skavenů. To je součástí Věčného království, které zůstává záhadou pro všechny krom trpaslíků a jejich dědičných nepřátel.

Tam dole číhají Všemožné druhy zkažených tvorů a železolamači stráží hlubinné opuštěné tunely, ze kterých by jinak napadli pevnost. Tráví většinu svého času pod zemí v nejhlubších, nejméně navštěvovaných částech pevnosti. Na těchto temných místech jsou obvyklými hrozbami přepadení a závaly a přežití často závisí na nošení správné zbroje. Vzhledem k tomu železolamači nosí skvělá gromrilová brnění, vyráběná kováři pevnosti a nošená touto vybranou skupinou válečníků jako odznak cti.

Železolamači

Taková je reputace železolamačů, že jsou často povoláváni i k boji na povrchnu, když musí být shromážděna celá moc zástupů, ale za každou bitvy ve slunečním světle, vybojovali železolamači tucet v temných hlubinách pod horami.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.