Alaitoc: Úvod

Ikona AlaitocuSvětolet Alaitoc leží na východním okraji galaxie, v hraniční oblasti, která nebyla nikdy Impériem znovudobyta. Před časem Impéria byla osídlena lidmi, orky a eldary a dokonce i dnes zůstává rozlehlou zónou hraničních říší a psaneckých světů.

Tavící se kotel ras a kultur leží daleko od bezprostředního ohrožení Chaosem, ale ne tak daleko, aby bylo ignorován. Početné skupiny eldařích rangerů, které si udržují své závazky ke světoletu Alaitoc, prozkoumávají a hlídají tisíce světů mimo dosah Impéria. Tajně moniturují izolované civilizace a cizí rasy, které tu žijí. Všechny eldaří světolety mají rangery, ale přísné oddání Stezce eldara, kterou obyvatelé Alaitoc následují, znamená, že světolet produkuje větší podíl průzkumníků než jakýkoli jiný.

RangeřiMečový symbol Alaitocu representuje meč Vaula, zbraň ukovanou kovářskými bohy v beznadějné válce proti Khainovi, bohu války. Reprezentuje vzdor a odhodlanost svého lidu, znamení, že nezávisle na obtížnosti boje, ho eldaři nikdy neopustí. Alaitoc je spojen s modrou barvou nebo směsí modré a žluté. Nicméně naváděči a rangeři, doprovázející jednotky světoletu do války, si oblékají maskované obleky, které je v okolním prostředí zneviditelní.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.