Altansar: Úvod

Ikona AltansaruAltansar byl jedním z mnoha světoletů, jak velkých, tak malých, které přežily Pád. Odehnal psychickou rázovou vlnu, která zničila eldarská panství, ale byl následně zachycen gravitací Oka Teroru. Ačkoli eldaři Altasaru odvážně bojovali proti pronikání Chaosu, nebyli schopni uniknout svému osudovému zatracení, až byl během pěti set let po Pádu světolet pohlcen warpem. Ani duše by nevyvázla z jeho spárů, kdyby nebylo lorda fénixe známeného jako Maugan Ra, Sklízeč duší, nejmocnějšího exarchy svatyně Temných Kosičů.

Válečník AltansaruDeset tisíc let poté, co Oko Teroru pohltilo domovský svět Maugana Ra, Abaddon Plenitel zahájil svou třináctou Černou výpravu z jeho hlubin. Hrůzyplné panství vydávené legiemi Chaosu do materiálního světa, zanechalo rozšiřující se trhlinu mezi materiálním světem a warpem. Zatímco bylo Oko stále otevřené, Maugan Ra podnikl nebezpečnou výpravu do jeho zhoubných hlubin při hledání zbytků svých lidí. Zanechávající za sebou postříbřenou cestu plamene své duše, Maugan Ra nakonec našel zbytky světoletu. Eldaři Altansaru na něm stále žili, podle zvyků.

Maugan Ra vedl to, co zbylo z jeho světoletu, ven z Oka Teroru a proti Plenitelovým silám, aby mu zabránil v absolutním vítězství. Nicméně nepřišly žádné oslavy, žádné uvítání od ostatních světoletů. Se stinnými eldary Altansaru je jednáno s otevřenou podezíravostí a nepřátelstvím, jelikož jak by mohl nějaký eldar zůstat nedotčen dravostí Chaosu po tolik milénií?

Strážci světoletu Altansar nosí tmavě červenou zbroj s černými detaily. Stroje jsou barveny stejným způsobem.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.