Arhra, Otec škorpiónů

Arhra, Otec škorpiónů, je původní fénický lord válečnického aspektu útočných škorpiónů. Je to jediný lord, jenž je pro eldary naprosto ztracen, neboť jej přemohly jeho vražedné choutky, které vedly k pozření jeho duše Chaosem, přetvořujícím ho na vražedné monstrum, temného eldara.

ArhraVěří se, že poté, co sestoupil na stezku zatracení, uprchl do temného města Commorraghu, založil zde svatyni incubů a stal se jejich prvním hierarchou. Mnoho eldarů věří, že Arhra přežil do dnešních dnů jako Drazhar, Mistr Čepelí, největší z inkubů. Karandras, exarcha útočných škorpiónů a největší student Arhry, převzal kontrolu nad svatyní aspektu poté, co jejich lord podlehl vábení.

Karandras učil škorpióny trpělivosti a disciplíně, kterou potřebovali k tomu, aby nenásledovaly svého zakladatele a nezaprodali svou duši Slaaneshovi, "Té jenž žízní", když nad nimi převezmou kontrolu vražedné touhy a krvežíznivost. Říká se, že Arhra byl naposledy spatřen, když spolu Drazhar a Karandras bojovali po sedmnáct dní v 928.M41 v roztříštěných troskách eldarského světa Zandros.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.