Karadrasova Šerá sekta

Féničtí lordi eldarů jsou legendární osobnosti, které mohou zmizet na celá milénia, kdy se zabývají činností neznámou každému krom jich samotných. Žádný z nich ale není záhadnější než Karandras, Šerý lovec. Jeho motivy jsou, podobně jako jeho minulost, zahaleny tajemstvím.

Féničtí lordi tíhnou k tomu, aby se objevili v časech velké potřeby, jsou to válečníci, kteří mohou zvrátit průběh bitvy. Když se objeví, bývá to v čele skupiny válečníků, vyvolených z nejschopnějších učňů jejich aspektu. Tito následovníci nejsou z jediné svatyně či dokonce stejného světoletu, ale jsou individuálně vybíráni fénickým lordem.

Když si Karandras vybíral válečníky při tvorbě Šeré sekty, nebylo to pro osamocené vraždění, ale pro celkové zmasakrování nepřátelské síly. Sekta stopuje nepřátelské formace, čeká na ideální příležitost k útoku, krade se hustými džunglemi, krátery zaplněnými měsíci nebo rozbořenými městy nezanechávající víc stop než neviditelný duch. S nevysloveným rozkazem se vrhá na nepřítele a masakruje ho. Karandras se přitom účastní toho nejhustšího boje a dává průchod své chladné metodické zuřivosti k těm, kteří se mu postaví do cesty. Než nepřítel stihne zareagovat nebo připravit obranu, Šerá sekta se znovu rozplyne ve stínech. Zmizí jako duchové a lov začíná zase odznova.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.