Kdo jsou eldaři?

Eldaři jsou neuvěřitelně pradávnou cizáckou rasou, která kdysi vládla obrovskému impériu napříč hvězdami. Pak přišly příšerné dny Pádu, kdy eldaři ztratili moc. Přestože jich je počtem jen pár, jsou eldaři jednou z technologicky nejpokročilejších ras v galaxii.

AvengerPříběh eldarů je plný smutku a úpadku. O milénia dříve jejich rasa pevně svírala galaxii ve svém držení. Jejich síla byla obrovská; eldaři mohli přetvářet celé světy silou samotné myšlenky. Nic neohrožovalo jejich nadvládu a eldaři začali ztrácet sebe sama v dekadenci své pohodlné existence.

Nicméně jejich úpadkové požitkářství si vynutilo strašlivou cenu. Bez vědomí eldarů energie jejich zvrhlosti způsobila zvýšení poruch ve warpu. Nakonec se tyto poruchy zhroutily v boha Chaosu, který začal být znám jako Slaanesh. Když se Slaanesh zrodil, energie řevu jeho zrození cestovala skrz warp a vymazala mysli většiny eldarské rasy.

VěštecPár přeživších, rozptýlených ve světoletech na okraji galaxie, si uvědomilo, co se stalo, a zavázelo se k vyhnutí stejnému osudu. Svým zasvěcením do sebedisciplíny zabránili zbývající eldaři úpadkové mánii svých bratrů. Nyní eldaři bojují, aby zabránili vyhynutí své pradávné rasy.

Na bojišti mohou být eldaři nejlépe popsáni jako armády kombinující různé zbraně. Samostatný je každý typ jejich jednotek spíše limitován. V kombinaci se jejich jednotky perfektně doplňují a jsou hrůzostrašnou válečnou silou. Hráči eldarů potřebují myslet jako dirigenti orchestru, vybírat správné nástroje ničení přesně ve vhodném čase. Zvládnutí tohoto stylu hraní není v žádném případě jednoduché. Nicméně, když jsou hráni správně, jsou eldaři jak krásnou, tak hrůznou silou na pohled.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.