Saim-Hann: Úvod

Ikona Saim-HannSvětolet Saim-Hann je mezi ostatními eldary proslulý jako lehce divoké a nebezpečné místo. Kde ostatní světolety dlouze vytvářejí Stezku eldara s úmyslem sebekontroly, ve světoletu Saim-Hann je Stezka následována mnohem méně formálním způsobem. Je to díky tomu, že obyvatelé Saim-Hannu si vytvořili mnohem tenčí pozlátko eldarských cest, pokrývajících divokost a bezstarostnost starých eldarů. Ostatní světolety to považují za velmi nebezpečné, protože to jsou ty samé kulturní zvláštnosti, které vedli k Pádu rasy eldarů.

Válečník Saim-HannNěkteří eldaři dokonce vidí světolet Saim-Hann jako hnízdo divokých barbarů žijících na okraji společnosti eldarů. Nevázaní a vychloubační válečníci Saim-Hannu jsou agresivní, mobilní vojáci a zkušení jezdci na strojích. Rychlost a síla těchto prostředků jsou symbolem odvahy bojovníka spolu s mladými strážci rozhodnutými předčít v bitvě každého.

Saim-Hann znamená "Cesta k Osvícení" a jeho symbolem je kosmický had. Jednotky Saim-Hann si oblékají červené uniformy s detaily v kontrastu černé a bílé. Stroje Saim-Hann také upřednostňují červené schéma, často s jasně černými nebo bílými pruhy.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.