Titán Phantom

Titán PhantomVysoký, štíhlý a elegantní, Phantom je největším známým vzorem eldarských titánů. Ve srovnání s hřmotícími giganty Legio Titanicus je rychlý a pohyblivý a je vyzbrojen jedněmi z nejsmrtonosnějších kusů eldarské výzbroje.

Každý Phantom je vrcholkem eldarského válečného umění. Napojený na jádro z duchokosti obsahující živoucí duchy jeho přechozích pilotů, jediný člen posádky každého titána Phantom, známý jako kormidelník, je exarchou věnujícím se tomuto aspektu válečnictví. Uzavřeno v transu podobném stavu, kormidelníkovo vědomí se spojuje s vnímáním titána, což umožňuje válečnému stroji reagovat a pohybovat se s úžasnou rychlostí.

Titán Phantom je nejčastěji vyzbrojen nejméně jedním ohromným Phantom Pulsarem, dalekodosahovou a rychlopalnou energetickou zbraní daleko přesahující cokoliv vytvářeného Adeptus Mechanicus. Další hlavní zbraní Phantoma je často Phantom D-Cannon; mnohem větší a silnější než podobná technologie používaná Cobrami nebo Warp Huntery, zbraň trhá ohromnou warpovou trhlinu v předivu reality, aby obsáhla a zcela zničila svého nepřítele. Stejně jako těmito hlavními zbraněmi, je Phantom vyzbrojem na ramenech umístěnými protileteckými a protipěchotními odpalovači střel, stejně jako přídavnými těžkými zbraněmi; obvykle dlouhým Star Cannonem či Pulse Laserem. Záznamové stroje Adeptus Mechanicus samozřejmě během dlouhých dějin střetů mezi eldary a Impériem zaznamenaly i jiné hlavní zbraňové systémy.

Uživatelská sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.