Střední lodě Dindrenzi

Gladius Class Gunship

Gladius

Tato bestiální loď přináší do federace Dinrenzi něco nového, skutečnou soustředěnou palbu. Modernizovaný trup je na svou třídu bytelný a snese v bitvě nejednu ránu. Přidejte si k tomu schopnost soustředěné palby směrem k nepříteli a Gladius je jasnou volbou velitele flotily.

 

Victory Class Heavy Cruiser

Victory

Těžký křižník třídy Victory je krokem ke zlepšení taktických možností (zejména flexibility střelby), nyní dostupným pro komandéry Dindrenzi. Podstatný nárůst palebné síly jeho děl dělá z letky těžkých křižníků Dindrenzi nebezpečného nepřítele. Victory má dále zlepšená torpéda a obranné systémy, které z něj v kombinaci se slušnou zásobu min dělají výbornou loď pro každou situaci. A co je nejdůležitější, Victory je houževnatý, má silné pancéřování a je schopen snést velké poškození, než je zcela zničen.

 

Fury Class Cruiser

Fury

Zažijte zuřivost federace Dindrenzi! Křižník třídy Fury je neúprosná loď, která vaší flotile přidá mnoho palebné síly.

 

Trident Class Destroyer

Trident

Torpédoborec třídy Trident odpovídá vojenské doktríně Dindrenzi, soustřeďuje své zbraně vepředu k brutálnímu útoku. Nepřátelská plavidla budou vystavena jeho moci a bude mezi ně rozsévat zkázu, aniž by byl dost blízko, aby mohl být ohrožen protiútokem.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.