Střední lodě Terranů

Templar Class Heavy Cruiser

Templar

Těžký křižník třídy Templar je odolnější než třída Sentinel, s větší posádkou i počtem mariňáků. Jako většina těžkých křižníků má vylepšené obranné systémy a je stejně rychlý jako ostatní křižníky terranské flotily, což mu umožňuje pracovat ve smíšených letkách bez omezení rychlosti a manévrovací schopnosti. Templar má vylepšený vrhač částic v přední části a radikálně zlepšené boční baterie. V čelní přestřelce není tak dobrý jako křižníky Dindrenzi, ale sotva Templar zamanévruje tak, aby dostaly šanci jeho boční děla, získá zase výhodu.

 

Hermes Mk II Class Cruiser

Hermes

Pokud chce Terranská aliance zmařit nevyzpytatelné plány federace Dindrenzi, Direktorátu a Relthozy, nemůže ukázat nic menšího než brilantnost v technickém zdokonalování svých lodí. Naštěstí křižník třídy Hermes Mk II přesně toto splňuje a jistě se dobře osvědčí v bitvě.

 

Sentinel Class Cruiser

Sentinel

Silný a pohyblivý zároveň, křižník třídy Sentinel je užitečný doplněk vaší flotily bez ohledu na to, jakou strategii zvolíte.

 

Aegis Shield R&D Cruiser

Aegis

Štítový křižník třídy Aegis je jedním z prvních v nové třídě R&D křižníků (výzkum a vývoj), které přicházejí do terranských flotil. Jeho role je jednoduchá - ochrana. S omezeným množstvím zbraní se může sám bránit, ale hlavní použití najde Aegis při připojení k jiným lodím a pokrytím oblasti svým ochranným polem. V rámci letky je možné nasadit až tři štítové lodě Aegis.

 

Artemis Class Destroyer

Artemis

Ničitel třídy Artemis je ostřelovačskou zbraní, s optimálním uplatněním pro své vpřed mířící zbraně na vzdálenosti, kde zbraně ostatních lodí selhávají. To dává Artemis silnou výhodu při pronásledování kořisti z dálky. Při boji zblízka může na nepřítele vrhnout ještě své boční zbraně, ale moudrý velitel flotily ponechá ničitele právě na okraji boje, kde může nasadit své dalekonosné zbraně.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.