Velké lodě Dindrenzi

Retribution Class Dreadnought

Retribution

Pohled ne na je jednu, ale hned dvě řady děl mířících na herní stůl by měl stačit, aby se většina velitelů roztřásla! Dindrenzi navrhli Retribution, aby nepřítele zastrašili a jeho zbraňové systémy a statistiky z něj dělají model, který je třeba brát vážně. Konstruktéři tvrdě pracovali, aby udělali Retribution téměř nezničitelným, aby se mohl dostat blízko a neustále střílet bez ohledu na množství palby směřující na něj.

 

Nausicaa Mk II Class Battleship

Nausicaa

S neutuchající záští a impozantní výzbrojí má bitevní loď třídy Nausicaa Mk II jen jeden cíl – spálit všechny nepřátelské lodě na prach. Příchod nové bitevní lodě Mk II přináší Dindrenzi nejmodernější válečnou technologii. Ničivý potenciál je děsivý, ale Nausicaa se postará i o to, aby se stal skutečností.

 

Conqueror Class Battleship

Conqueror

Plnou sílu federace Dindrenzi lze cítit již ze samotného pohledu na jejich mamutí bitevní loď třídy Conqueror. Překonat svůj strach je pouze polovina úspěchu, protože tato loď je stejně tak nebezpečná, jak vypadá.

 

Falchion Class Mk II Carrier

Falchion

Silná směsice strachu, paranoie a arogance tvořená mnoha různorodými faktory politiky a společnosti Dindrenzi vedla federaci k investování enormního množství času a zdrojů do své armády. Námořnictvo obsahuje divize planetárních úderů tvořené loděmi optimalizovanými pro útok na planety – a právě zde nejčastěji najdete ničivý nosič třídy Falchion Mk II.

 

Claymore Carrier

Claymore

Tato mocně vypadající loď vám nabízí širokou škálu nových možností při vašich snahách vést federaci Dindrenzi k vítězství. Nosič třídy Claymore je extrémně nebezpečná loď, která za sebou určitě zanechá chaos.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.