Velké lodě Terranů

Titan Class Dreadnought

Titan

Titan je vrcholem intenzivní snahy terranských inženýrů reagovat na stupňující se hrozbu v Bouřné zóně. Nové technologie štítů (sektorové štíty), nová vylepšení torpéd a řada dalších vylepšení zbraní by měly Terranští velitelé vítat se vzrušením, budícím v nich touhu použít tyto lodě ve svých flotilách.

 

Apollo Mk II Class Battleship

Apollo

Poslední posila válečného úsilí Terranské aliance by mohla být zároveň i jejich doposud nejsilnější lodí. S využitím nejnovějších technologií dává bitevní loď třídy Apollo Mk II Alianci novou naději v jejím pokračujícím boji proti federaci Dindrenzi.

 

Razorthorne Class Battleship

Razorthorne

Na sílu této mocné lodi se Terranská aliance spoléhá ve svých pokračujících bojích proti federaci Dindrenzi. Naštěstí je bitevní loď třídy Razorthorne více než schopná zhostit se svých úkolů a bude vám v bitvě dobře sloužit.

 

Ares Class Mk II Carrier

Ares

Terranská aliance se opět musí chystat na válku. Posedlost novou výstavbou lodí začala přinášet výsledky při nahrazování ztrát terranských flotil z prvních masivních útoků Dindrenzi. Nosič třídy Ares Mk II je plodem těchto snah. Tento zničující válečný stroj slouží k zastavení postupu Dindrenzi.

 

Zenith Class Carrier

Zenith

Jádro mnoha terranských flotil, nosič třídy Zenith je výborná loď, o kterou lze opřít svou strategii. Disponuje velkou silou a dá vaší flotile potřebnou palebnou sílu, čímž z ní udělá vážnou hrozbu v rámci Bouřné zóny.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.