Bílí lvi z Chrace

Bílí lvi jsou osobní gardou fénického krále. Tvoří je množství regimentů, které chrání králův palác během míru a doprovázejí ho v čase války. Dle tradice jsou bílí lvi rekrutováni z nehostinného kraje Chrace, nebezpečného panství, jehož obyvatelé jsou skvělými lesníky a divokými válečníky. Lesníci z Chrace, kteří se ukázali být hodnými stát se členy královy elitní tělesné stráže, jsou zkušení válečníci, kteří bojují se sekerami s dlouhou násadou. Rameno na rameni se svými kamarády jsou bílí lvi schopni odrazit i ty nejsmrtonostnější útoky, než na ně odpoví rychlými a zničujícími ránami.

Regimenty bílých lvů jsou často vysílány, aby se přidaly k armádám Ulthuanu v čase velkého nebezpečí, s úkolem chránit generály a mágy vznešených elfů nebo podpořit celkovou sílu armády. Bílí lvi se proslavili neohroženou odvahou, s kterou čelí přečíslení nepřáteli nebo hrozným stvůrám, brání své chráněnce proti nepříteli nehledě na vlastní nebezpečí.

 

Lví válečný vůz z Chrace

Válečný vůz bílých lvů

Když vyráží regimenty z Chrace do války, jsou často dobrovázeny mocnými válečnými lvy, kteří táhnou slavné lví válečné vozy. Silné válečné stroje vytvořené v tradicích legendárních válečných vozů Tiranocu, lví válečné vozy jsou vyzdobeny stejně hladkým bílým dřevem. Tyto válečné vozy jsou nejlepší ukázkou umění elfích umělců. Oproti rychlým hbitým tiranockým válečným vozům jsou válečné vozy z Chrace taženy dvojicí divokých válečných lvů, hrdých zvířat, jejichž kočičí půvab a elegantně spletená hříva kontrastují s jejich úžasnou silou.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.