Lothernská mořská stráž

Lothern je největším městem Ulthuanu a hlavním městem Eataine, nejmocnějšího z elfích království. Tak jako obyvatelé každého elfího panství poskytují regimenty s kopiníky a lukostřelci, poskytuje město Lothern většinu bojových posádek flotily fénického krále. Mořská stráž může bojovat stejně tak efektivně na zemi, jako na moři, a je stejně tak rozhodná při obraně zdí Lothernu jako při bojích na palubách elfích válečných lodí.

Většina elfích vojáků je povolávána do zbroje pouze v časech největší potřeby, protože je jen málo elfů na to, aby byly po celou dobu udržovány velké armády. Mořská stráž, nicméně, je vždy udržována při síle a drží si jádro stálých bojovníků. Když jdou armády Ulthuanu do války, jde mořská stráž s nimi, aby utvořila posádku četných válečných lodí a zajistila pobřeží, aby umožnila zbytku armádu vylodidit se.

Mořská stráž

Zatímco ostatní mořské národy, jako Seveřani, lidé Marienburgu nebo dokonce Říše, mluví o výjimečnosti svých námořních válečníků, není pochyb, že mořská stráž jsou ti nejlepší mariňáci ve Starém světě i mimo něj.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.