Co je imperiální garda?

Imperiální garda je největší a nejrůznorodější organizací, kterou kdy galaxie viděla, obsahuje biliony mužů z milionů různých světů, spojených pod praporem Impéria lidí. Samotná rozdílnost Impéria je zhutněna v jejích řadách.

Voják imperiální gardyNavzdory své strašlivé síle imperiální garda nestále bojuje při obraně Impéria před jeho četnými nepřáteli. Mocné tyranidí úlové flotily buší do Východního okraje, Orčí Waaagh! vypuká bez varování a přestávky, prokleté Zrádcovské legie vyrážejí z Oka Teroru hladové po lidských duších, záhadní eldaří nájezdníci útočí bez slitování, pradávní necroni se valí ze svých pohřebních světů a početné nově se vynořující civilizace, jako jsou tau, povstávají, aby vyzvaly lidskou nadvládu. Proti těmto různorodým a často nepochopitelným hrozbám ztělesňuje imperiální garda lidskou rozhodnost a vynalézavost v nekončící bitvě s nepřátelským vesmírem.

Mezi geneticky projektovanými superstvořeními, cizáckými vraždícími stroji, válečnými mystiky a technologií, která se blíží svou složitostí k magii, imperiální gardu tvoří obyčejní vojáci. Oblečení ve vestě proti střelám a nesoucí laserovou zbraň, zápasí s nejstrašlivějšími hrozbami a spoléhají se na počet, hromadnou střelbu a bajonet, za tím vším už je jen pár vnitřností. Je tak jednoduché se identifikovat s těmito statečný dušemi a vidět kvality pravých hrdinů.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.