Mrtvé Sbory Kriegu

Voják Mrtvých Sborů KrieguÚl Tartarus byl na všech stranách obklopen vlnami orků, šířícími se od Rok Fort na sever. Mrtvé Sbory byly rozmístěny v rozlehlé síti zákopů bránících postupu orků do úlu Tartarus a udělaly výborný pokrok ve svém úsilí dosáhnout Rok Fortu samotného. Nyní se strašidelnou reputací získanou u orků v sektoru, byli tito ponuří vojáci určeni, aby sami dobyli orčí pevnost. Nicméně pokud v nejbližší budoucnosti nebudou posíleni jednotkami Adeptus Titanicus, mohou Mrtvé Sbory z Kriegu bojovat v marné a nákladné válce.

Vojáci z Mrtvých Sborů oblékají temné svrchníky a jejich zlověstný vzhled odráží nekompromisní povahu regimentu. Vojáci Mrtvých Sborů se nebojí umírání a jsou více než ochotní obětovat své vlastní životy pro větší dobro Sborů. Tento souzvuk se smrtí vede mnoho vojáků ke zdobení svých uniforem a zbraní lebkami a dalšími ponurými symboly smrtelnosti. Mrtvé Sbory očekávají, že budou bojovat v nejvražednějších bitevních zónách a jejich vojáci jsou adekvátně k tomu vybaveni dýchacími přístroji, výbavou do chladného počasí a balíčky pro přežití, které jim umožňují působnost v nejextrémnějších operačních podmínkách.

 

Pokání

Helma a dýchací přístrojV roce 433.M40 se autark planety Krieg v Segmentum Tempestus prohládil nezávislým na Impériu a zřekl se Císaře jako božského vládce. Regimenty vytvořené na Kriegu k rozdrcení této rebélie konaly s chválihodným spěchem a spravedlivým vztekem. Nyní neslavný plukovník Jurten z 33. kriegského rozpoutal kampaň atomového čištění, které se změnilo v soužení trvající pět set let a změnilo Krieg v jedovatou, popelem znečištěnou pustinu. Ti, co přežili Jurtenovu pomstu, se shromáždili k životu v podzemních bunkrech nebo hluboko v radioaktivních chemických pustinách, jako to dělají jejich potomci do dnešního dne. Ze sebezničení jejich domovského světa se zrodily Mrtvé Sbory.

Jako pokání za autarkovo kacířství vstoupjeil každý z regimentů Mrtvých Sborů na vlastní stezku pátrání po rozhřešení, neustále požaduje přemístění do nejsmrtonosnějších válečných oblastí v celé galaxii. Každý voják v Mrtvých Sborech je pyšný na úlohu regimentů v očištění Kriegu a pohrdá zbabělostí jiných lidí, kteří mohou ustoupit z takového úkolu. Regimentálním krédem je vykořenění kacířství a slabosti, kdekoli jsou nalezeny a při početných příležitostech byly sbory pokárány pro své nadměrné použití síly a nedovolené genocidální tažení.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.