Savlarští Chem-Psi

Voják regimentu Savlarských Chem-PsůZde je namalován voják XIV. regimentu Chem-Psů sloužícího v bitevní zóně Infernus na Armageddonu. Tento muž má tradiční čtyřtubou odvětrávací baňku savlarského vzoru a fitrační masku, objemnou a nemotornou část vybavení v porovnání s těmi používaným Amageddonskou Ocelovou Legií. Nicméně Chem-Psi jsou neslavně proslulí zloději a příživníci a bylo oznámeno velké množství ztrát a krádeží masek armageddonského vzoru v každé válečné zóně navštívené Chem-Psy. Tento voják také nese množství nestandardních částí výbavy, jako improvizovaný tělní pancíř, civilní přijímač a zaprášené ochranné brýle.

Systém Savlar, vzdálený jen o něco málo více než sto světelných let od Armageddonu, je pustým místem, s malou hodnotou pro Impérium pro své bohaté chemické sklady na vulkanických měsících Savlaru Peniten. V 39. miléniu, nespokojeno s nedostatečným přísunem z těžby, Adeptus Terra přeřadilo Savlar mezi trestanecké světy a po tisíciletí sem převáželo kriminálníky, od rebelie Bokur dosud, se speciálními odděleními Adeptus Arbites pro zabezpečení produktivity. Během tří dekád chemická výroba Savlaru zásobovala tři civilizované světy a dva kovářské světy v blízkých podsektorech. Populace měsíců se postupně zvyšovala pravidelným přílivem zlodějů, vrahů a zrádců z celého sektoru Armageddon. Vysoká úroveň mortaliry v jedovatých dolech Savlaru začala být známou mezi bratrstvem kriminálníků a vedla k tomu, že jsou nazývány "Mrtvými psími měsíci" a k větám jako "Mrtví jako Savlar".

 

Savlarští Chem-Psi na Armageddonu.

Generál Kurov pohlížel na Chem-Psy jako perfektní pro boj v hlubinným nitrech podzemních úlů a regimenty tak byly rozděleny po celém Armageddonu s rozkazem jít tak hluboko v přístupných tunelech a štolách, jak budou moci. Nic nesedí Chem-Psům tak obdivuhodně, jako jejich schopnost plenit mnoho starých a cenných částí starodávných technologií, ale oni také jednají podle výjimečné a nezáviděníhodné bojové úlohy. Každý z vpádů orků, který se pokouší napadnout Impériem držený úl z myriád tunelů pod ním, se střetává nejen s gangy odpadlíků a mutantů, které se potulují pod úlem, ale i s jedněmi z nejzjizvenějších a nejšpinavějších bojovníků Impéria.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.