Callidus assassini

Assassin chrámuAssassini chrámu Callidus jsou nejlstivější ze všech dávných a tajných chrámů Officio Assassinorum. Jsou trénováni v rafinovaném klamání nepřátel Impéria. Jednajíce v utajení, assassini Callida operují v blízkosti uctívačů démonů, postupují v řadách přisluhovačů Chaosu, a to vše proto, aby odstranili nákazu přímo u jejích kořenů.

Ke splnění těchto náročných úkolů se chrám Callidus soustředí na užití a vývoj podobu měnící drogy polymorphinu. Pouze s pomocí této drogy dokáží assassini Callida napodobit jakéhokoliv člověka. Navíc, imperiální Adeptus Medicus vyvinuli širokou škálu chirurgických implantátů, které assasinům Callida umožňují napodobit cizácké rasy, jako třeba orky a eldary.

Na bojišti jsou assassini chrámu Callidus vysazováni za nepřátelskými liniemi, kde v utajení a pomocí lsti infiltrují nepřátelskou armádu. Toho obvykle dosahují zabitím jednotlivce a uzmutím jeho místa, a to za pomoci polymorphinu, zbroje a výstroje zesnulého. Tato technika umožňuje Callidovi přiblížit se k nepřátelským velitelům či mocným psykerům, ovlivnit jejich strategii a když se konečně naskytne příležitost, zabít je.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.