Culexus assassini

Assassin chrámuAssassini tvořící chrám Culexus nejsou vybírání pro svou divokost, rafinovanost nebo bojové schopnosti, ačkoliv tyhle vlastnosti jsou nepochybně žádané. Ze všeho nejdůležitější je, že potenciální assassini Culexa nemají, nebo to tak alespoň vypadá, žádnou stopu existence ve warpu, na jejich místě je pouhá prázdnota. Jsou, pro všechny účely a záměry, prosti duše.

Tito assassini nosí velkou helmu zvanou Zrcadlo nenávisti. Během boje ji používají k vypálení soustředěných vln psychické energie, avšak jejím hlavním účelem je blokování vrozených vlastností assassinů Culexus. Efekt helmy je však pouze částečný, většina lidí sotva dokáže vydržet ve stejné místnosti jako Culexus. V boji se v Zrcadle nenávisti otevře velké oko a strašlivé schopnosti assassina zaplaví bojiště ve své plné síle.

Assassin chrámu Culexus útočí pomocí svých vrozených schopností, ještě posílených lety tréninku, posilováním mysli a tajemným vybavením. Pro démonické následovníky Chaosu je jejich přítomnost nesnesitelná. Vlastnosti Culexa jsou anathémou pro síly, které je poutají k materiální rovině. Střely negativní warpové energie trhají mysli nepřátelských psykerů na kusy a zbavují démony jejich sil. Když se Culexus přiblíží, aby skoncoval se svými nepříteli, vysává z jejich prokletých těl životní sílu.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.