Thallaxii

Thallaxii jsou výrazně vylepšenými kyborgskými údernými vojáky používanými Ordo Reductor Mechanicum. Thallaxii se liší od regimentů skitarii jak v zaměření, tak v unikátní úrovni svých vylepšení. Lorica Thallax, od kterého je odvozováno jejich jméno, byl vytvořen z technologie silových zbrojí a k tomu, aby fungoval na svůj největší potenciál, vyžaduje robustní lidské exempláře. Jakmile je zapojen, obklopuje hlavní orgány svého nositele, stejně jako nervový systém a mozek. A zároveň zcela nahrazuje jeho kosterní strukturu a končetiny opancéřovanými bionikami poháněnými vnitřním reaktorovým jádrem.

Thallax

Odstranění senzorů bolesti subjektu, emocí a normální lidského vjemového aparátu, stejně jako samotná agónie při implantaci Lorica, zanechává z thallaxii chladné vypočítavé zabijácké stroje, ačkoli takové, které si zachovávají určitou úroveň nezávislého myšlení. Pro některé v Mechanicum se jedná o činnost na pokraji odpornosti, přesto ale hrozivý Ordo Reductor pokračuje v přestavbě thallaxii z vhodných kovářských gard, padlých skitarii a subjektů ze záhadnějších zdrojů.

Ordo Reductor nasazují tyto kráčející válečné roboty jak spolu se svými vlastními silami, tak po boku Legiones Astartes. Dlouhodobá přidělení často vyúsťují v to, že thallaxii přijímají heraldiku a ikonografii svých spojenců.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.