Thanatar obléhací automata

Thanatar je těžkým obléhacím automata, navrženým spíše jako mobilní dělostřelecká platforma než jako obvyklá bitevní jednotka. Thanatar je vyzbrojen plasmovým minometem třídy Hellex, strašlivou zbraní schopnou střílet koule husté, planoucí plasmy v obloukových trajektoriích přes obranné bariéry a do srdcí nepřátelského opevnění. Thanatar tak upaluje cokoliv v dosahu výbuchu s jako slunce vroucí záplavou ohně.

Thanatar

Konstrukce Thanataru, navržená k umístění velké zbraně a energetických systémů s potřebnými zásobníky paliva, je výrazně větší než u i tak mohutného Castellaxe. Celá kostra je zároveň výrazně posílená, jednak pro to, aby ustála tlaky při palbě z hlavní zbraně, jednak i pro ochranu před útoky protivníků. Tato skutečnost, vedle použití automatického štítového pole, činí Thanatar velmi odolným, s takovou výdrží, která překonává schopnosti většiny malých zbraní mu vůbec ublížit.

"Tvor z kovu vydrží déle než maso lidí. Ti, kteří se starají o tvora z kovu, musí dlouho pracovat na tom, aby pochopili jeho pochody, neboť jediný tvor musí projít vedením mnoha lidí, než je schopen odhodit své poslední stočené smyčky."

Úvod to runové mechaniky

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.