Jednotky Šedých Rytířů

Šedí Rytíři jsou nejzáhadnější z četných organizací Impéria. Nejpokročilejší psychochirurchie a bioinženýrství jsou používány pro to, aby z nich vytvořily nejmocnější válečníky Galaxie, imunní vůči strachu a pohledům, které by rozvrátily příčetnost nižších smrtelníků. Šedí Rytíři jsou neohroženým kladivem, se kterým Ordo Malleus bije síly Chaosu.

Útočné jednotky Šedých Rytířů často tvoří přední voj útoku. Jsou často pověřovány dobytím významných pozic a klíčových cílů, rozmísťují se pomocí stálého teleportu, který jim umožňuje rychlé zabrání izolovaných nebo nepřístupných míst.

Útočná jednotka

 

Jednotky stíhačů Šedých Rytířů nosí osobní teleporty, které jim umožňují "přeskočit" skrz prostor warpu na jiné místo na bojišti.

Jednotka Stíhačů

 

Očišťovači Šedých Rytířů jsou považováni za zcela nezkorumpovatelné a to dokonce ještě víc, než jejich bratři. V bitvě bude jejich očistný plamen zbavovat nečistot duše nepřátel poblíž, požírat je z vnitřku směrem ven. Pokud si plameny nevezmou jejich životy, očišťovači tak učiní zcela jistě.

Očišťovači

 

Čistící jednotky Šedých Rytířů jsou pro tuto kapitulu podpůrnými jednotkami. Jejich schopnosti s palebnými zbraněmi jsou nesrovnatelné a, za nejhorších okolností, mohou použít svých psychických schopností, aby vypálili na neviděné nepřátele, kteří si snad mysleli, že jsou v zákrytu v bezpečí.

Terminátoři Šedých Rytířů jsou řazeni mezi elity elit, stojí tak vysoko nad jinými vesmírnými mariňáky, jako vesmírní mariňáci stojí nad běžnými představiteli lidstva. Vybaveni širokou směsicí zbraní na boj zblízka i na dálku, terminátoři Šedých Rytířů jsou teleportováni do ohniska bitvy, kde mohou zastihnout své nepřátele nepřipravené a postarat se o svůj úkol vypudit je rychle a efektivně.

Terminátoři

 

Paladini Šedých Rytířů jsou nejstatečnější a nejušlechtilejší válečníci v kapitule Šedých Rytířů. Vystoupat do takové vážené pozice vyžaduje mnoho let tréninku, následovaných osmi úkoly, které zahrnují boj aspiranta s těmi nejzkaženějšími démonickými nepřáteli a to ne s ničím víc než mečem a vírou. Po dokončení svých úkolů bude nový paladin zavázán k ochraně jednoho z kapitulních velkých mistrů a posílán na bojiště, kdekoli je boj nejhustší.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.